Дата На Създаване: 10 Февруари 2021
Дата На Актуализиране: 16 Може 2024
Anonim
Why are Baseball Players Fat: Perception or Reality in the MLB?

На 6 октомври 1926 г. янкият баба Рут удря рекордни три хомера срещу кардиналите от Сейнт Луис в четвъртата игра на световните серии. Янките спечелиха гейма 10-5, но въпреки безпрецедентното представяне на Рут, те загубиха първенството в седмия гейм. През 1928 г., в четвъртата игра на поредната световна серия на Yanks-Cards, Рут завърза собствения си рекорд, избивайки още три терена от същия парк.

Шампионатът от 1926 г. обеща да бъде вълнуващ. Алиансовите шампиони имаха мощен състав, наречен по-късно „ред на убийците“, който включваше голямото бебе, младата „Columbia Lou“ Gehrig и водещия човек Earle Combs. От своя страна, кардиналите имаха сплашителния Роджърс Хорнсби заедно с ас стопани Флинт Рем и Бил Шердел.

Но янките бяха силно облагодетелствани и те спечелиха първата игра лесно. Те обаче загубиха второто, благодарение на изключителното пълноценно представяне от гробаря от Сейнт Луис Гровър Кливланд Александър. На следващия ден кардинал Джеси Хайнс хвърли целия мач и удари единствения домакин в победата на своя отбор с 4: 0 Игра 3.

До четвъртата игра от поредицата Картите с недостатъчен темп бяха два мача до един. Янките трябваше да го съберат заедно и за една игра се справиха. Ветеранът Уейт Хойт раздаде всичките девет подавания, докато Сейнт Луис се размърда през целия си затвор. И мацето Султан от Суат, халифът на Клоут, Вали от Уолоп са тримата му дома и поведе янките до победа с 10-5. За съжаление на Bombers, тази игра не реши поредицата. Въпреки че спечелиха следващата игра в 10 подавания, те загубиха следващата от осем пробега. И губеха седмия гейм с едно изпълнение в деветия иннинг, когато Бамбино отново пристъпи към чинията. С броене 3-2, Рут изтегли единадесетата си разходка от серията и тръгна към първата база. Надеждите на янките обаче се сринаха толкова бързо, колкото те се издигнаха, когато вторият основател Хорнсби го наболя, докато се опита да се опита да открадне втори. Играта свърши. Благодарение на вълшебното Бамбино, Бомбардировачите бяха загубили.

На 18 октомври 1977 г. Yankee Reggie Jackson става само вторият играч, който уцели трима хомери в една игра от серия.

На този ден през 1864 г. прословутият партизански лидер на Конфедерацията Уилям „Кървавия Бил“ Андерсън е убит в Мисури в Унионмаш. Роден в края на 30-те години, Андерсън израства в Мисури и в края на...